OFIKO SPUŠTĚNÍ SYSTÉMU OFICCO – PRO FINANČNÍ PORADCE ANEB „PRODEJME SVÉ SCHOPNOSTI NA INTERNETU A MÉNĚ OBTĚŽUJME TELEFONEM“
HALÓÓ, JE TO TADY!:-) ..A MÁME VELKOU RADOST!
Datum: 13. 4. 2019

HALÓÓ, JE TO TADY!:-)  ..A MÁME VELKOU RADOST!

Před pár dny jsme totiž spustili, po více než ročním vývoji, v „ostrém režimu“ systém, který pomáhá finančním poradcům jednotlivcům v prostoru internetu, WAU!:-)

A V ČEM TĚM FINANČNÍM PORADCŮM NA INTERNETU SYSTÉM OFICCO POMÁHÁ?

No přece v tom nejdůležitějším tj.  získávání nových klientů, udržení těch stávajících, doporučení, prezentaci sebe sama, své značky, svého jména, ale i mnohé další.

…ale ne ve světě fyzickém, ale v tom digitálním, který s tím fyzickým propojuje, tedy na internetu, neboť krabičku s internetem (telefon:-) má dnes každý klient u sebe… A kde potenciálního klienta nejlépe zastihnout než na internetu či některém jeho oblíbeném sociálním kanále, kde často tráví i několik hodin denně. 

Doba se, panečku, hodně mění, zrychluje a jak říká evoluční biologie, nepřežijí ani ti nejsilnější, ani neinteligentnější, ale ti nejpřizpůsobivější a něco na tom bude.

Princip systému OFICCO tkví v tom, že poradce nehledá klienta, ale klient si najde poradce…

v marketingové řeči bychom mohli říci, že měníme outbound marketing (tj. telefonování, cold calling, call centra a celkově jednostranné akce směrem ke klientovi) na inbound marketing (tj. děláme vše pro to, aby si nás klient všiml sám). 

PORADCE TEDY POSTUPNĚ PŘESTÁVÁ SVÉ NOVÉ KLIENTY TZV. „LOVIT“  A KLIENTI ZAČÍNAJÍ LOVIT PORADCE!

Ne proto, že by snad poradce pracoval nekvalitně:-), právě naopak! Klient totiž zjistí, že poradce poskytuje kvalitní služby a má prostor se s ním seznámit a získat potřebnou důvěru ještě dříve, než se s poradcem osobně fyzicky setká a jakékoliv služby využije.

Mohou za to vzájemně propojené digitální nástroje, individuální nastavení a taky určitá pravidla používání. Pak se může stát, že se klienti budou o takového poradce rvát – to by byl ideál, že?

No.., rvát se asi nebudou:-), finanční poradce není roková hvězda, ale princip získávání klientů se rozhodně při správném používání otočí tj. poradce bude klienty vyhledáván.

Ale abychom byli přesní.., nefunguje to samozřejmě úplně samo.. Aby nás klient vyhledával, musíme nejprve pro to něco udělat, nastavit, propojit, zviditelnit atd. , ale vlastně to neděláme my, ale pomáhá nám s tím systém OFICCO.

Poradce musí samozřejmě taky trochu spolupracovat, pořídit si např. kvalitní fotky, něco málo přečíst viz  vstupní výukový koncept oficco aj.  Zde poradce pochopí potřebné souvislosti z digitálního světa internetu a další principy, na základě kterých takový systém funguje, takže není to úplně zadarmo.  Pro lenochy, škarohlídy a odpůrce všeho nového to rozhodně není! 

Ale dobrou zprávou je, že většinu úkonů uděláme my v rámci servisního podpory OFICCO.  Každému uživateli se vším pomůžeme a povedeme jej doslova „za ručičku“ , ať je vše ťip ťop a vzájemně neztrácíme čas, neboť čas jsou peníze, že ano:-) To je ostatně i motto celého systému, šetřit čas a procesy, které lze automatizovat, tak automatizovat, jsme přece v době digitální!

A co je ještě na systému zajímavé? Je i pro poradce, kteří s IT moc neumí, opravdu, nekecáme, je to i pro úplné IT začátečníky, máme ověřeno!

POKUD SI CHCETE O SYSTÉMU JEŠTĚ NĚCO PŘEČÍST NEBO SI JEJ OBJEDNAT, MRKNĚTE NA ODKAZ ZDE 

Přihlásit se k odběru článků

Přihlásit se k odběru článků

Připoj se k našemu odběru článků a měj vždy o krok na před před ostatními poradci. Využívej nejnovějších trendů dříve, než ostatní.

Přihlášení proběhlo v pořádku.