ABYCHOM BYLI NA INTERNETU OBCHODNĚ ÚSPĚŠNÍ, JE DŮLEŽITÉ SI NEJPRVE CO NEJPŘESNĚJI VYDEFINOVAT CÍLOVOU SKUPINU ZÁKAZNÍKŮ, KTEROU CHCEME SVÝM PRODUKTEM, SLUŽBOU OSLOVIT.

Pokud tuto cílovou skupinu dobře neznáme, pak neznáme dobře ani potřeby, ani problémy, které tento typ zákazníka řeší a není možné správně nastavit digitální nástroje a s tím spojený obsah tak, aby „fungoval“ tj. aby se zde zákazníci tzv. našli.

A jelikož je internet velmi rychlé médium, tak takový zákazník po návštěvě webových stránek, profilu na soc. sítích apod. ihned odchází a už se nevrací, neboť se zde nenašel.

Naopak pokud cílovou skupinu známe dobře, tak se můžeme již zabývat tím, jaké informace této skupině sdělovat, na jakých místech/kde s touto skupinou komunikovat, aby nás poslouchala a chtěla poslouchat, jakou formou to této cílové skupině sdělovat, jak tvořit svou značku s ohledem na tuto cílovou skupinu a mnohé další.

POKUD VÁS ZAJÍMÁ, JAK TO DĚLÁME V RÁMCI SYSTÉMU OFICCO, KTERÝ JE URČEN JAKO PODPORA V PROSTŘEDÍ INTERNETU PRO FINANČNÍ PORADCE, MRKNĚTE NA STRÁNKU ZDE

Přihlásit se k odběru článků

Přihlásit se k odběru článků

Připoj se k našemu odběru článků a měj vždy o krok na před před ostatními poradci. Využívej nejnovějších trendů dříve, než ostatní.

Přihlášení proběhlo v pořádku.